About me


Awaked_moments a tak naprawdę Magdalena Surmacz. Urodziłam się 2 kwietnia 1992 roku w Dębnie, jednak od 6 lat mieszkam w Poznaniu. Moja rozpiętość kształcenia jest co najmniej śmieszna, ponieważ jestem absolwentką technikum hotelarskiego i studiów kosmetologicznych. Licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej (profil public relations i reklama) zdobyłam na prywatnej uczelni SWPS a magistra z zarządzania (profil coaching i doradztwo zawodowe) na WSB. Aktualnie piastuje stanowisko specjalisty do spraw marketingowych, a co dalej…to się zobaczy.

Jeśli miałabym coś o sobie napisać…to byłoby coś w stylu: „Jedynaczka, która w zamkniętym świecie tworzy swoją idealną krainę, gdzie nie dla każdego znajdzie się miejsce.” Jestem fanką paranormal romance, fantasy i wampirów. Kocham muzykę i dobry film. Zakupoholiczka i kosmetykomaniaczka. Za moją garderobę mogłabym kupić dobrego mercedesa. Od ponad roku jestem w szczęśliwym związku i na przekór innym, wiodę całkiem przyjemne i pełne miłości życie. Otaczam się tylko zaufanymi ludźmi, a pseudo znajomości ucinam szybko i konkretnie. Typowa kobieta pełna pasji, ambicji i marzeń. Mam swoje plany do których staram się dążyć w każdy możliwy sposób. Gdzie diabeł nie może, tam mnie pośle. Po mimo silnego charakteru jestem bardzo wrażliwa, zdarza mi się płakać i mieć gorszy dzień. Kieruje się zasadą, że nie ma rzeczy niemożliwych…niektóre po prostu zajmują nam nieco więcej czasu.

Blogowanie nie jest mi obce, nie jestem świeżynką. Przez długie, pełne 4 lata prowadziłam bloga z recenzjami literatury polskiej jak i zagranicznej. Książki czytałam od zawsze. Gdzie nie sięgnę pamięcią, widzę siebie z naręczem tomiszcz w rękach i zapałem na nowe przygody. Recenzje pisałam już w gimnazjum – jednak to była praca do szuflady. Polecałam książki znajomym, rodzinie aż nastał ten moment w którym postanowiłam podzielić się ze światem moimi przemyśleniami. Przez te lata nawiązałam masę współprac z wydawnictwami, księgarniami czy portalami literackimi. Rozwinęłam swój warsztat literacki, nauczyłam się systematyczności i sumiennej pracy. Jednak wszystko ma swój koniec. I chociaż wciąż kocham czytać i pisać, to jednak robienie tego z przymusu i obowiązku sprawiło, że w 2015 roku postanowiłam zamknąć swojego bloga. Jak widać musiały minąć prawie kolejne 4 lata abym postanowiła wrócić do tego świata.

Tutaj będzie inaczej. Dorosłam, dźwigam bagaż doświadczeń, wciąż się uczę na błędach i szukam siebie. Jestem pełna marzeń i sprzeczności, obaw i nadziei na lepsze jutro. Narzekam, klnę i mam swoje zdanie praktycznie w każdym temacie. I właśnie dlatego tutaj jestem. Moim celem nie jest stworzenie kolejnego bloga modowego czy poradnikowego – ja chcę wyjść dalej. Chcę wyrazić siebie i zachęcić innych do tego. Jak widać struktura strony jest bardzo rozbudowana - tak jak moje plany. Mój czysty lifestyle. Chcę poruszać tematy kontrowersyjne, aktualne i uznawane za tabu. Chcę Was zachęcić do dyskusji i wyrażenia swojego zdania. Tak jak ja będę to robić.
Jedyne co musicie zapamiętać, to to, że to mój blog i panują tutaj moje zasady. A zasada jest jedna, bardzo prosta – konstruktywna krytyka TAK, hejt NIE. Nie będę tolerować ludzi którzy będą chcieli dać upust swojej frustracji i problemów osobowościowych. Kocham dyskusję, bardzo lubię się też pokłócić, jednak poziom i kultura wypowiedzi na mojej stronie będzie dla mnie priorytetem.

Reszty o mnie dowiecie się z wpisów.

Powodzenia. 😉

Share
Tweet
Pin
Share