Betty's House - Retro salon fryzjerski w Poznaniu

by - stycznia 09, 2019           Poznań miasto doznań, a co za tym idzie – nowe miejsca do zwiedzania. Na pierwszy ogień wrzucam Betty’s House – retro salon fryzjerski, który prowadzi moja cudowna Krągła Dziewczyna – Kornelia. Salon zabierze Was do przeszłości! Jest to połączenie kokieterii, czerwonych ust, ale przede wszystkim włosów, ułożonych w urocze fale! Dodam, że jest to też miejsce dla Panów - miłośników określonych form i kształtów, lubiących gładkie i błyszczące włosy. Warto wspomnieć, że współzałożycielem Betty’s House jest znakomity tatuażysta Tomasz Saint Kardasz, którego możecie spotkać w tattoo.pl – chociaż i w salonie chętnie umyje klientkom głowę. :D


Salon inspirowany jest latami 50 i gwiazdami kina z tamtego okresu, które miały ogromny wpływ na styl tamtych lat. Skąd taka nazwa? Już wyjaśniam. Betty’s House pochodzi od Betty Grable - gwiazdy Hollywood i ikony kobiecości. I tak można poczuć się w salonie. Retro wystrój oraz muzyka tworzy miejsce, które pozwoli Wam powspominać dawne czasy, a co najważniejsze- o wasze głowy zadbają najlepsi. Jest to połączenie fryzjerstwa, sztuki filmowej i przede wszystkim kobiecego piękna i seksapilu. Panowie – macie co podziwiać!


Betty’s House swoje wielkie otwarcie miało 24 listopada, ale już wcześniej budził ogromne zainteresowanie, co mnie wcale nie dziwi. To wyjątkowe, piękne miejsce do którego chce się wracać. I posiada wszystko to, co powinien posiadać wysokiej klasy salon – wykwalifikowaną kadrę, świetnej jakości kosmetyki oraz przyjazną i luźną atmosferę. Kornelia sprawuje się świetnie – dba o klienta, zabawia rozmową (i świetnymi żartami), doradza, pomaga ale przede wszystkim staje na wysokości zadania i robi z włosów cuda. Spędzam tam trochę czasu i z moich obserwacji wynika jasne przesłanie – jeszcze nikt nie wyszedł stamtąd smutny bądź niezadowolony. Ja sama również oddałam się w ręce Korni a efekt może zobaczyć poniżej:


          Robi wrażenie co? To tylko jedna z dziesiątek metamorfoz jakie zostały przeprowadzone w tym salonie. Więcej możecie zobaczyć na oficjalnym fanpage salonu TUTAJ oraz na instagramie TUTAJ

          Na koniec chciałabym dodać, że w salonie możliwe jest nabycie produktów marki Davines, które Kornelia używa do pielęgnacji włosów. Oczywiście i dla Panów coś się znajdzie, a mianowicie produkty marki Uppercut i Reuzel.


       Ja jestem na tak. Na duże TAK i wróżę salonowi świetlaną przyszłość. Ja zaufałam im całkowicie i nie żałuję. Teraz kolej na Was.

FILM ORAZ ZDJĘCIA Z OTWARCIA SALONUYou May Also Like

1 komentarze

  1. Wow, świetny efekt, ciekawa aranżacja. Może tu tez sprzęty od https://kazaro.pl wam się przydadzą.

    OdpowiedzUsuń